SERWIS W BUDOWIE

W NAJBLIŻSZYM CZASIE SERWIS BĘDZIE ROZBUDOWYWANY - ZE SKLEPU BĘDZIE MOZNA KORZYSTAĆ W POŁOWIE STYCZNIA.

JEŻELI JUŻ TERAZ CHCIELIBYŚCIE NABYĆ COŚ DLA SWOICH ZWIERZĄT ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU NA ALLEGRO - NICK "VINCA3" LUB ZAOPATRZYĆ SIĘ W ZWIERZAKA - NICK "KASTOR2011". MOŻNA TEŻ ZADZONIĆ POD JEDEN Z NASTĘPUJĄCYCH NR TEL. 661-080-062, 504-008-181 LUB NAPISAĆ POD ADRES WOJTEK@NEOPHEMA.PL, GDYBY NA ALLEGRO NIE BYŁO INTERESUJĄCEGO WAS PRODUKTU.

 

Witamy na naszej stronie!

Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich odwiedzających nasz serwis do zajrzenia do naszego sklepiku  z artykułami dla zwierząt. Znajdziecie tu produkty przede wszystkim dla ptaków, gryzoni i królików, ale właściciele innych zwierzaków znajdą też coś dla swoich pupili oraz dla siebie. Serwis ten powstał z naszej pasji i ogromnej sympatii do wszelkich zwierząt. Produkty, które proponujemy w naszym sklepie polecamy z czystym sumieniem - zostały wcześniej przetestowane przez naszych futrzastych i pierzastych "ekspertów". Jeżeli chcielibyście ich poznać zapraszamy do zakładki "Nasze Zwierzęta" lub na drugą naszą stronę, poświęconą wyłącznie naszym pupilom: www.amadynawspanialaiinneptaki.cba.pl

Ze zwierzętami związani jesteśmy od zawsze, a z branżą zoologiczną od lat 90-tych. Chcemy dzielić się z innymi pasjonatami swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego w tym serwisie będzie można też znaleźć wiele ciekawych porad oraz zwrócić się do nas z pytaniami. Obecnie zajmujemy się hodowlą ptaków (amadyna wspaniała, małe i średnie papugi australijskie i wiele innych) oraz akwarystyką (głównie hodowla ryb żyworodnych).

 

Cieszymy się, że odwiedzacie nas Państwo i mamy nadzieję, że przeglądanie naszego serwisu sprawiło Wam przyjemność i że znaleźliście tutaj dużo przydatnych informacji.

 

Pozdrawiamy

Ania i Wojtek